EN

Studentų g. 39, LT-08106 Vilnius
Telefonas +370 5 2730895
El. paštas info@zaidimolaboratorija.leu.lt

Vaikų kūrybinio žaidimo grupė

Kūrybinio žaidimo grupėje yra siekiama sukurti vaikams aplinką, kurioje jie imtų žaisti laisvai, kurdami ir plėtodami savo mintis, norus, sumanymus. Suaugusieji (studentai) aktyviai žaidžia su vaikais, drauge kurdami žaidimo siužetus. Mums labai svarbu, kad žaidimo temos kiltų iš vaikų interesų, o šalia esantys suaugę padėtų vesti vaiko žaidimo giją.

Vaikų žaidimui siekiama naudoti kuo daugiau pačių pagamintų, o ne pramoninių žaislų ir priemonių. Norime, kad vaikai pamažu imtų suvokti, kad patys įdomiausi žaidimai yra tie, kuriuos jie patys sugalvoja, o žaidimui reikalingus daiktus galima susikonstruoti patiems.

Vaikų veikla nuolat filmuojama, o vaizdo medžiaga vėliau analizuojama. Visi žaidimo grupės dalyviai išsamiai informuojami apie vaizdo medžiagos panaudojimą, su kuriuo supažindinama pasirašant sutikimo formą.

Tėvai turi galimybę nuolat stebėti savo vaikų veiklą ir gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Jie gauna ir individualių konsultacijų. Grupės veikla yra nemokama.

Vaikučiai į Kūrybinio žaidimo grupę kviečiami kiekvieną antradienį nuo 9 val. iki 11.30 val. Jiems žaisti padeda projekto tyrėjai, Ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir Psichologijos specialybių studentai. Tėveliai gali įdėti vaikui pavalgyti, atsigerti. Praalkę vaikai gali užkąsti kada nori.

Veiklos organizavimas: