EN

Studentų g. 39, LT-08106 Vilnius
Telefonas +370 5 2730895
El. paštas info@zaidimolaboratorija.leu.lt

Susitikimas Anglijoje

2017 m. vasario 20-24 d. vyko trečiasis Erasmus+ NEPL projekto susitikimas Londone. Savaitės mokymo sesija pasidalino trijose ankstyvojo ugdymo įstaigose: Cathnor Park Children Centre, Vanessa Nursery School ir Randolph Beresford Early Years Centre. Atvyko kolegos iš Lietuvos, Lenkijos ir Suomijos. 

Dienotvarkė Londone:

Pirmadienis. Bendradarbiaujančių šalių komandų susitikimas Cathnor Park Children Centre. Aptariama dienotvarkė ir išklausomas pirmasis pranešimas apie Suomijos projekto eigą. Po pietų veiksmas persikelia į Randolph Beresford Early Years Centre. Vyksta lenkų, lietuvių ir anglų nuveiktos veiklos pristatymai. Diskusijos apie žaidimo įspūdžius, strategijas ir kliūtis.

Antradienis. Apsilankymas ir vaikų veiklosstebėjimas Vanessa Nursery.  Pokalbiai su pedagogėmis. Antra dienos dalis vėl Randolph Beresford Early Years Centre. Dalinamasi įžvalgomis, aptariami žaidimo elementai ir praktikų darbo priemonės. Pristatomas kitos dienos naratyvinio žaidimo planas.

Trečiadienis. Naratyvinis žaidimas Randolph Beresford Early Years Centre. Įsitraukia visi mokymų dalyviai. Po pietų vyksta aptarimas ir diskusija. Stebina tai, jog net 2-3 m. vaikai jau gali efektyviai veikti ir mokytis naratyvinio žaidimo metu. Planuojams kitos vaikų grupės naratyvinis žaidimas.

Ketvirtadienis. Naratyvinis žaidimas Vanessa Nursery. Dalyviai įsijaučia į jiems paskirtus vaidmenis. Vėliau nuosekliai dalijamasi patirtimi, keliami klausimai ir pradedama diskutuoti apie metodinių rekomendacijų turinį. Pasiskirstoma skyrių pildymo atsakomybės.

Penktadienis. Komandos susirenka Randolph Beresford Early Years Centre. Toliau dirbama prie metodinio leidinio. Antroje dienos dalyje planuojamas sekantis sutikimas Lietuvoje, pristatoma artėjančios pasaulinės ICCP žaidimo konferencijos gairės, tariamasi apie vietinius seminarus kiekvienoje iš šalių. Dalyviams įteikiami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.