EN

Studentų g. 39, LT-08106 Vilnius
Telefonas +370 5 2730895
El. paštas info@zaidimolaboratorija.leu.lt

Rudens žaidimai 2015

2015.12.01. Šį kartą buvo palyginti ramu – visi vaikai jau apsipratę, gali žaisti atsitraukę nuo savo mamų. Na, jei nekreipsim dėmesio į pagalbos šauksmą – daktaras, gydęs beždžiones Afrikoje atsiuntė pagalbos prašymą. Pasirodo, jį pakeliui namo pagrobė blogieji piratai ir paliko negyvenamoje saloje. Pagalbos šauksmas buvo išgirstas ir buvo pastatytas ir laivas, ir lėktuvas, kad galima būtų gerąjį daktarą išgelbėti. Drąsioji Giedrė pasiryžo plaukti į ilgąją kelionę gelbėti daktaro. Ar jai pasiseks?

2015.11.17 ir 24. Du kartus laboratorijoje buvo labai daug vaikų. Ir paaugusių, studentiško amžiaus, ir visai mažų. Mažieji jau žinojo, kuo užsiimti laboratorijoje – tyrinėjo pasaulį, žaidė kavines ir parduotuves, gydė mamas ir meškučius. O nustebę didieji vaikai – LEU psichologijos magistrantūros studentai stengėsi – stebėjo, filmavo, mezgė kontaktus. Kai kuriems net pavyko rasti bendrą kalbą ir pažaisti su vaikais. Mažieji pažaidė ir iškeliavo namo. O didieji vaikai dar įspūdžiais dalinosi, kad labai naudinga buvo vietoj paskaitų susitikti su tikrais vaikais, pamėginti su jais susikalbėti ir sužinoti daugiau ne tik apie vaikus, bet ir apie save.

2015-11-03. Ketvirtasis užsiėmimas atnešė naują laišką beždžionėlei Sarai. Deja, sveikatinantis nuoviras pasiekė Afrikos beždžionėles, bet joms vis dar nepavyksta pasveikti. Tenka gabenti beždžionėlėms daktarą, kad būtų įvertintas situacijos rimtumas. Buvo mestos visos pajėgos ir pastatytas milžiniškas lėktuvas, kuriuo ne tik daktarė ir jos asistentė, bet ir visi norintys iškeliavom į Afriką. Visi sergantys Afrikos gyvūnai buvo sėkmingai pagydyti, komanda parskraidinta atgal. Dar daug siuntinių iškeliavo, daug skanių pietų buvo prigaminta, daug bokštų pristatyta... Galėtumėm žaisti be galo.

2015-10-28. Mokinių atostogų metu vykusiame žaidimų grupės užsiėmime be senbuvių vaikų dalyvavo nauja virtuvės šefė, du nauji jūreiviai, vienas spektaklių režisierius. Todėl teko padėti jūreiviams atkovoti laivą nuo jūros piratų, kurie vis tik užpuolė iš pasalų ir veržėsi laivą užgrobti ir sugriauti. Su džiaugsmu pranešam, kad jų užmačios nepavyko. Užtat virtuvės šefė visus vaišino gardžia burokėlių sriuba, pyragėliais ir ledais. O pabaigai visi stebėjom spektaklį apie berniuką, kuris norėjo turėti daug gyvūnų. Veiksmas įsibėgėja!!

2015-10-21. Antrojo šių metų susitikimo metu paaiškėjo, kad beždžionėlė Sara gavo laišką, tačiau niekas nebuvo matęs Žaidimų laboratorijos pašto dėžutės. Po bergždžių pašto dėžutės paieškų labai pravertė vaikų sudarytas žemėlapis – su jo pagalba pašto dėžutė iš karto atrasta. Tačiau gautasis laiškas nebuvo linksmas – beždžionėlės giminaitės apsirgo ir prašosi pagalbos. Laiške buvo ir sveikatą nešančio nuoviro receptas, kuris tuoj buvo pagamintas ir išmėgintas. Nuoviro išsiuntėm ir į Keniją beždžionėlėms gydyti. Įdomu, ar jos pasveiks iki kito susitikimo? Grupės užsiėmime jau dalyvavo ir nauji vaikai, dar daugiau jų lauksim kitą kartą.

2015-10-13. Pirmasis žaidimų grupės susitikimas po vasaros atostogų. Jaučiamas visų jaudulys ir nedidelis pasimetimas. Tačiau visų dėmesį prikausto Žaidimų laboratorijos viešnia – beždžionėlė Sara, atvykusi net iš Kenijos. Tik, deja, pradingo beždžonėlės vežtos lauktuvės ir vaikams tenka sekti vagišiaus pėdsakais ir jų ieškoti. Po ilgų paieškų lauktuvės surastos ir vaikai ir beždžionėlė laimingi, nes šios tikrai buvo skanios. Suradus lauktuves vaikų laukė dar daug įdomių veiklų – reikėjo apsilankyti Marse ir apžiūrėti, kas jame gyvena, pagydyti sergančiuosius, pamaitinti alkanuosius, atšvęsti gimtadienius ir iškelti didelę puotą su draugais. Išsiskirstėm su geru jausmu, kad fantazijų pasaulio vartai Žaidimų laboratorijoje vėl atverti.