EN

Studentų g. 39, LT-08106 Vilnius
Telefonas +370 5 2730895
El. paštas info@zaidimolaboratorija.leu.lt

Projekto viešinimas

PROJEKTO „Naratyvinės žaidimo ir mokymosi erdvės“

METODINĖ KONFERENCIJA

Birželio 21 d. Lietuvos edukologijos universuitete įvyko Erasmus+ tarptautinio projekto  “Naratyvinės žaidimo ir mokymosi erdvės” ("Narrative enviroments for play and learning, No. 2015-1-LT01-KA201-013443) baigiamoji metodinė konferencija. Joje buvo pristatyti svarbiausi rezultatai: projekto teoriniai pagrindai (“Kas yra naratyvinis žaidimas?”, “Kodėl verta žaisti?” doc. dr. Milda Brėdikytė), praktinis projekto įgyvendinimas - naratyvinio žaidimo pasaulio kūrimas (doc. dr. Milda Brėdikytė, G. Buivydienė, R. Čepienė), pasidalinta geraja kitų šalių, dalyvavusių projekte (Anglijos, Suomijos, Lenkijos), patirtimi. 

Pristatymo skaidrės lietuvių kalba

Skaidrės lietuvių ir anglų kalba

Dėkojame visoms pedagogėms, dalyvavusioms renginyje.

Po renginio sulaukėme dalyvių nuomonių:

Labai gera konferencija, sužinojau daug naujo, naudingo. Perteiksiu žinias kolegėms. Bandysiu kitąmet pati tai įgyvendinti, taikyti savo darbe. 
Konferencija buvo labai įdomi ir inovatyvi. Paanalizavusi savo veiklas, supratau, kad reikia daugiau žaisti su vaikais, išlaikyti nenutrūkstamą žaidimą, kurį galima išrutulioti visų metų veikloje. Kaip atskleisti vaikų fantaziją, kaip pritraukti vaikus į žaidimą, buvo labai įdomu ir naudinga. Taip pat supratau, kad tam reikia pajungti ikimokyklinio ugdymo bendruomenę.
Kitų dalyvių atsiliepimai apie renginį ir pristatytą metodiką.


    ***

Ikimokyklinio ugdymo atstovai turi unikalią galimybę sudalyvauti pirmajame seminare, kuriame bus pristatoma NEPL - naratyvinių žaidimo ir mokymosi erdvių - kūrimo priemonė, metodinės rekomendacijos.

Siekiame, kad kuo daugiau darželių suprastų apie vaizduote paremto laisvo kūrybinio žaidimo svarbą ir labai džiaugiamės, kad pirmasis metodinis renginys yra nemokamas jums, nes tai yra ERASMUS+ projekto dalis. Tokius seminarus darysime ir vėliau, tačiau jų finansavimas dar nėra aiškus. 

Renginys vyks 2017 m. birželio 21 d. nuo 9 val. Lietuvos edukologijos universitete (Studentų g. 39, Vilnius).

Jei bus registruojami bent 3 asmenys iš vienos įstaigos, suteiksime pirmenybę.

Dalyvių išlaidos yra dengiamos iš projekto lėšų, todėl labai prašome informuoti, jei negalėsite atvykti el. pašto adresu (info@zaidimolaboratorija.leu.lt).Mokslinė-praktinė konferencija "Gintarėlyje" 2019-02-21