EN

Studentų g. 39, LT-08106 Vilnius
Telefonas +370 5 2730895
El. paštas info@zaidimolaboratorija.leu.lt

Pavasario žaidimai 2016

2016.03.22
Užsimiegojęs antradienis, kai visi rinkosi nenoriai, tačiau susirinko tokia šauni besišypsanti kompanija, ir buvo tiek visokio veiksmo, kad net daug ką užmiršom. Kas užmiršo, kad būtinas tėtis ar mama ir ėmė veikti savarankiškai – oho, kiek mažas žmogelis, atradęs tyrinėjimo ir bendravimo džiaugsmą, gali!! Ir mus pamaitino, ir pagaudė, ir nuo mūsų slėpėsi, ir sesės ieškojo. O mums liko tik suplukus žavėtis vaikystės galia. Buvo tokių, kurie užmiršo savo drovumą ir drąsiai ėmėsi tyrinėti aplinką. Gerai, kad nebuvo užmirštas nė vienas vaikas ir visi smagiai pažaidė. Be to, šio susitikimo metu buvo pastatyti net šeši su puse bokštai-tvirtovės. Jie buvo ypatingai tvirti, bet nuo to buvo tik smagiau juos griauti. Nes kaip pastatyti naują, nenugriovus seno? Tik apmaudu, kad šįkart negavom jokio laiško, tačiau gali būti, kad laiško nebuvo dėl to, kad taip įsitraukėm į žaidimus, kad pamiršom pasisveikinti! Kitą kartą būtinai pasisveikinsim ir galbūt gausim paslaptingą laišką.

2016.03.15
Ot tai susitikimas buvo!!! Visas universitetas aidėjo nuo susijaudinusių vaikų... Bet gal nuo pradžių. Kai pasilabinom su atvykusiais vaikais, gavom pranešimą, kad prie durų kaba laiškas. Nuskubėję perskaitėm didelį liūdną pagalbos šauksmą iš tolimosios Australijos. Laiške parašyta, kad nedori žmonės, turbūt piratai, pagrobė kengūriukus ir plukdo juos į kitą šalį, į cirką ir zoologijos sodą. Mes jautrūs pagalbos kvietimams, išskubėjom padėti. Teko leistis į kelionę, palikus saugius laboratorijos prieglobsčius. Matėm paslaptingų ženklų, persekiojom piratus, radom jų slėptuvę, tą slėptuvę daug kartų puolėm, rašėm grėsmingus laiškus, kol vieną kartą grįžę patys radom laišką. Laiške buvo džiugi žinia – piratai, neapsikentę mūsų puolimų, grąžino kengūriukus mamoms. Dėl visako patikrinom piratų buveinę – tikrai jie išsikraustė. Galėjom lengviau atsikvėpti – mūsų pastangos pavyko. Kiek šypsenų užsidegė nuo tokios žinios!!

2016.03.08
Šį kartą laboratorijoje susirinko jauki kompanija. Kiekvienas aiškiai žinojo, ką nori veikti, kuris iš laboratorijos kampelių yra pats patraukliausias. Ant laiptų vyko šuns, katino ir varnos diskusijos, virtuvėje buvo gaminama nuostabaus skonio sriuba, bazėje kažkas statė laivą skrydžiui į mėnulį. Tokia jauki, bet su fantastiniais elementais, Žaidimų tyrimo laboratorijos atmosfera...

2016.03.01. 
Susirinkę sveikinom pavasarį. Pavasario proga atgijo bitės, kurios ne tik saldaus medaus neša, bet ir kartais gelia. Leidomės į kelionę ieškodami medaus, saugodamiesi nuo piktųjų bičių. Ar radom medaus? Hm, nebepamenam, jei ir radom, jis nepastebimai ištirpo mažuose pilveliuose...

2016.02.23. 
Po ilgų atostogų pagaliau susirinkom į Žaidimų laboratoriją. Kai kurie nedrąsiai, truputį primiršę, kas čia vyksta, kiti tarsi grįžę į seniai pasiilgtus namus. Iki susitikimo galo visi sėkmingai rado sau veiklos ir įsiliejo į bendrą šurmulį. Patebėjom, kad ne tik vaikai, bet ir mamos pasiilgsta susitikimų, mūsų ir kitų mamų – šnekos užteko ilgam, vaikai gavo daugiau laisvės, kurią jie tikrai žinojo, kaip išnaudoti. Juk laboratorijoje visuomet yra ką veikti.