EN

Studentų g. 39, LT-08106 Vilnius
Telefonas +370 5 2730895
El. paštas info@zaidimolaboratorija.leu.lt

Mokslinė-praktinė konferencija "Gintarėlyje" 2019-02-21

Vilniaus lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vasario 21 d. buvo ypatinga – vyko mokslinė-praktinė konferencija „Naratyvinis žaidimas. Kodėl perspektyvus ir inovatyvus šis ugdymo(si) metodas?“. Konferencijoje dalyvavo gausus būrys Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų – iš viso 74 dalyviai iš 40 įstaigų.

Šios konferencijos pagrindinis tikslas, kaip pristatė konferencijos vedėja, direktorė Laima Bartaškienė, – skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų profesinį augimą, juos supažindinant su naratyvinio žaidimo ir mokymo(si) metodo taikymu dirbant su 3–7 metų vaikais. Žiniomis apie naratyvinio žaidimo pedagogiką dalijosi šio metodo kūrėja Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos docentė dr. Milda Brėdikytė.

Skaitykite daugiau: http://www.svietimonaujienos.lt/naratyvinio-zaidimo-ir-mokymosi-metodas-pamazu-plinta-lietuvoje/ arba https://www.ikimokyklinis.lt/index.php/vartotoju-naujienos/vilniaus-lopselyje-darzelyje-gintarelis-vyko-konferencija-skirta-naratyvinio-zaidimo-metodui/25863